Jeśli Twoje paznokcie są zniszczone, słabe a nie chcesz lub nie możesz skorzystać z naszej usługi żelowania naturalnych płytek paznokci ?

Proponujemy zabiegi które na pewno poprawią stan twoich paznokci !

Z zabiegu możesz skorzystać u nas w salonie lub kupić profesjonalne  odżywki na miejscu i  stosować je samemu w domu.

20 Rewelacyjnych odżywek do paznokci i skórek o pojemności 8ml spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania !

Opis:

01. Odżywka witaminowa

Zawiera witaminy A, E i F. Wzmacnia płytkę paznokcia. Wskazany do łamliwych, miękkich paznokci. Systematyczne stosowanie w/w preparatu powoduje wzmocnienie płytki paznokcia.

Pojemność 8 ml

02. Odżywka z wapniem

Preparat do regeneracji płytek paznokci. Zawiera wapń, umożliwijajacy odbudowę struktury paznokcia. Przeznaczony szczególnie do miękkich, łamliwych, rozdwajających się paznokci. Wzmacnia płytkę paznokcia.

Pojemność 8 ml

03. Preparat do usuwania skórek

Preparat do zmiękczania skórek narastających wokół paznokci. Pomaga usunąć bez konieczności wycinania ich cążkami.

Pojemność 8 ml

04. Lakier podkładowy

Zapewnia równe podłoże i dobry podkład pod lakier. Zapobiega występowaniu przebarwień na paznokciach.

Pojemność 8 ml

05. Utwardzacz do paznokci

Skutecznie chroni przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Zapewnia paznokciom mocniejszą powłokę ochronną.

Pojemność 8 ml

06. Odżywka z keratyną

Preparat przeznaczony do stosowania jako podkład pod emalię kolorową, bądź jako bezbarwna odżywka. Zawiera keratynę – podstawowy budelec paznokcia. Idealna do cienkich, słabych paznokci. Zapewnia trwałą, ochronną powłokę.

Pojemność 8 ml

07. Lakier ochronny

Może być stosowany jako podkład pod emalię lub jako lakier nawierzch-niowy na emalię. Nadaje połysk paznokciom. Stosowany na czystą płytkę paznokci działa wygładzająco i nadaje blask paznokciom.

Pojemność 8 ml

08. Preparat przeciw obgryzaniu paznokci

Bezpiecznie i skutecznie pomaga pozbyć się nawyku ogryzania paznokci. Działa od pierwszego zastosowania.

Pojemność 8 ml

09. Odżywka z proteinami z jedwabiu

Odżywka przeznaczona do paznokci zniszczonych, łamliwych, posiadajacych ubytki w płytce paznokcia. Proteiny jedwabiu zawarte w odżywce uszczelniają oraz utwardzają płytkę zniszczonego paznokcia. Odżywka pogrubia i utwardza delikatne płytki, dzięki temu paznokcie stają się odporne na uszkodzenia.

Pojemność 8 ml

10. Podkład wypełniający nierówności płytki paznokci

Wypełnia ubytki i wygładza nierówności płytki paznokcia. Polecany do paznokci po usunieciu tipsów. Stanowi idealny podkład pod emalię, zapobiega zażółceniu paznokci. Zawiera pantotenian wapnia i związki krzemu.

Pojemność 8 ml

11. Utwardzacz do paznokci „3w1″.(Podkład – Utwardzacz-Nabłyszczacz)

Preparat z dodatkiem protein przeznaczony do miękkich paznokci. Utwardza płytkę paznokci, chroni przed złamaniem. Stosowany jako lakier ochronny, zwiększa połysk i twardość emalii, zapobiegając ścieraniu emalii kolorowej.

Pojemność 8 ml

12. Klej do naturalnych paznokci

Ratunek dla złamanych lub pękniętych paznokci. Zespala złamany lub pęknięty paznokieć, stanowi warstwę ochronną i podkładową pod lakier.

Pojemność 8 ml

13. Odżywka wybielająco-wygładzająca do paznokci

Lakier tuszujący przebarwienia płytki paznokcia. Wybiela i wygładza pożółkłe paznokcie. Po kilkakrotnym stosowaniu paznokcie stają się zdrowe, błyszczące i gładkie.

Pojemność 8 ml

14. Odżywka do paznokci MORSKI KRYSZTAŁ

Zawiera ekstrakt z alg morskich. Nawilża, wzmacnia i poprawia strukturę płytki paznokcia. Może być stosowana jako lakier podkładowy.

Pojemność 8 ml

15. Olejek z aloesem do skórek i paznokci

Odżywczy olejek do masażu skórek i paznokci o działaniu nawilżającym, łagodzącym i zmiękczającym. Zawiera witaminy oraz wyciąg z aloesu. Działa regenerująco i wzmacniająco. (zapach zielona herbata)

Pojemność 8 ml

16. Preparat przyspieszający wzrost paznokcia z ekstraktem z mirry

Preparat bogaty w ekstrakt z mirry, olejek lawendowy i witaminę A. Systematycznie stosowany przyspiesza wzrost paznokcia.Ma właściwości łagodzące i regenerujące.

Pojemność 8 ml

17. Odżywka z akrylem. Efekt sztucznych paznokci

Formuła opracowana w celu nadania paznokciom akrylowej twardości tipsów. Regeneruje i nawilża kruche, łamliwe paznokcie. Dzięki właściwościom żywicy i polimerów ułatwia przyleganie lakieru.

Pojemność 8 ml

18. Regenerator do bardzo zniszczonych paznokci

Preparat przeznaczony do paznokci bardzo zniszczonych, posiadających tendencje do łamania i rozdwajania się płytki paznokcia.W składzie zawiera pantotenian wapnia tj. związek umożliwiający odbudowę struktury paznokcia; witaminy, które poprawiają wewnętrzną strukturę płytki oraz keratynę, podstawowy budulec paznokci.

Pojemność 8 ml

19. Wysuszacz-nabłyszczacz 2w1

Preparat do ekspresowego wysuszania pomalowanych paznokci. Utwardza i nabłyszcza tworząc powłokę ochronną. Przedłuża trwałość i połysk lakieru.Sposób użycia: po umalowaniu paznokci lakierem, odczekać 60 sekund i nanieść pędzelkiem wysuszacz.

Pojemność: 8 ml.

20. Efekt ULTRAFIOLET nadaje efekt fluorescencyjny

W świetle dziennym przezroczysty lakier o działaniu wybielającym. Przywraca blask przebarwionym i matowym paznokciom.W ciemności przechodzi metamorfozę, dając efekt fluorescencyjny. Stosowany również na pomalowane paznokcie. Chroni lakier i przedłuża jego trwałość.

Pojemność: 8 ml.